پایگاه جامع اطلاع رسانی امام حسن مجتبی علیه السلام

امروز : يكشنبه
۰۱. ارديبهشت ۱۳۹۸
14. شعبان 1440
20. می 2019

توطئه ای جدید از فراز ابراج البیت

نامه الکترونیک چاپ PDF
امتیاز کاربر: / 7
بدخوب 

پس از بحث های فراوان درباره ی ساختمان های مشرف بر خانه ی خدا ، اینبار مهندسان طراح ابراج البیت ، ابراج البیتدومین فعالیت هدفمند و جالب توجه خود را از این مجموعه برج ها ، بهره برداری کرده و همزمان با زمان افطار و نیز افق شرعی ، به نور افشانی از فراز ابراج البیت پرداخته و توجه عموم زائران بیت الله را به خود جلب می نمایند .

 

 به گزارش پایگاه جامع اطلاع رسانی امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف اشعه های جادویی از بالاترین نقطه ساعت مکه مکرمه، نگاه روزه داران و عمره گزاران و زائران را در بیت الله الحرام ربوده است تا جاییکه این نورافشانی همزمان با افطار روزه داران می باشد .

این نور افشانی که مراحل آزمایشی خود را در ماه رمضان طی می کند ، قرار است با ساطع کردن تمام اشعه های نورانی از ساعت مکه به طوری که 16 بسته نورانی عمومی که ارتفاع آن به بیش از 10 کیلومتر و قدرت هر یک از آنها به 10 کیلووات می رسد،  به آسمان پرتاب شود و اوقات شرعی را به عموم مردم از جمله افراد نیازمند و ناتوان های جسمی  مانند کر و لالها و دچار ضعف شنوایی یا کسانی که در فاصله های دوری از صحنهای مسجدالحرام هستند ؛ یاد آوری نماید .
نمای بیرونی ساعت مکه مکرمه سفید رنگ است، نشانه ها در روز سیاه رنگ هستند، شیوه نورافشانی در شب متفاوت است به طوری که ساعت در شب سبز رنگ شده و نشانه ها به رنگ سفید در می آیند در حالی که لفظ جلاله ساعت از تمام طرفها با نور احاطه می شود.
آخرین بروزرسانی ( يكشنبه ، ۲۳ مرداد ۱۳۹۰ ، ۲۱:۳۳ )  

منوی اصلی

خورشید انقلاب

پیام نوروزى به مناسبت آغاز سال 1394
متن کامل سخنان مقام معظم رهبری


 اگر کسى تصور کند که ... حتّى یک لحظه در ذهن خودم خطور مى‌دادم که این مسؤولیت به من متوجه خواهد شد، قطعاً اشتباه کرده است. 
فرمایشات معظم له درباره ی منصب رهبری


در زمان امام(ره) می‏دیدیم که ایشان مطلبی را می‏فرمودند، اما در مجلس همه به آن رأی نمی‏دادند؛ نمی‏شود گفت اینها ضدّ ولایت فقیه‏اند.
متن کامل سخنان مقام معظم رهبری


 بیش از چهل جلسه ی تفسیر قرآن از زبان مقام معظم رهبری  
برای دسترسی به تفسیر قرآن معظم له کلیک کنید


 

پایگاه علمای شیعه

کاربران آنلاین

 34 مهمان حاضر